29.03.2012. 10:57
Uzvaru UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē trešdien izcīnīja slavenais Vācijas klubs Minhenes «Bayern», bet Spānijas spēcīgākā komanda «Barcelona» nospēlēja neizšķirti.

Resursi

• «Real» un «Chelsea» soli tuvāk Čempionu līgas 1/2 finālam

«Bayern» ar rezultātu 2:0 viesos uzveica Francijas vienību Marseļas «Olympique».

Rezultātu pirmajā puslaikā atklāja Vācijas izlases uzbrucējs Mario Gomess, bet punktu šai cīņai pielika holandiešu pussargs Arje Robbens.

Jāatzīmē, ka vairākas lieliskas iespējas gūt vārtus bija arī Francijas futbolistiem, bet pārspēt «Bayern» vārtsargu Manuelu Noieru tā arī neizdevās.

Reklāma Savukārt Spānijas čempionvienība «Barcelona» cīnījās neizšķirti 0:0 ar Itālijas čempioniem «AC Milan».

Šajā mačā vairāk uzbruka spāņu klubs, bet bīstamākus momentus pie pretinieku vārtiem izveidoja «AC Milan» futbolisti, taču neviena no komandām nespēja gūt vārtus šajā mačā.

Ceturtdaļfināla atbildes mači norisināsies 3. un 4. aprīlī.

Pusfinālā, kas notiks aprīļa vidū un beigās, iekļūs uzvarētāji divu spēļu summā.

Šīs sezonas UEFA Čempionu līgas fināls notiks Minhenē 19.maijā.