09.04.2014. 23:38
Pašreizējie UEFA Čempionu līgas trofejas īpašnieki Minhenes Bayern trešdien savā laukumā ar 3:1 (0:0) uzveica Anglijas klubu Mančestras United, divu spēļu summā triumfējot ar 4:2 un piekto sezonu pēc kārtas sasniedzot pusfinālu. Tikmēr par pārsteigumu Spānijas grandu duelī parūpējās Madrides Atletico, savā laukumā ar 1:0 (1:0) pārspējot Barcelona un arīdzan pievienojoties pusfinālistu četriniekam.

Bayern pirmajā puslaikā bumbu kontrolēja 69% laika, veicot 13 sitienus pa Mančestras vārtiem (pieci vārtu taisnstūrī), kamēr no aizsardzības spēlējošie United atbildēja ar vienu raidījumu. Otrā puslaika ievadā United jau darbojās aktīvāk, jo bez gūtiem vārtiem pusfinālā iekļūt nespētu. Mača 57.minūtē ar fantastiski precīzu tālšāvienu, kas no vārtu pārliktņa ielidoja vārtos, viesu aizsargs Patriss Evrā panāca United pārsvaru abu maču summā. Tiesa, nepagāja pat minūte, kad Bayern horvātu uzbrucējs Mario Mandžukičs ātrā uzbrukumā ar galvu rezultātu izlīdzināja - šajā epizodē viņu nosegt nespēja tieši Evrā. Turpinājumā Bayern spēja izkliedēt šaubas par iespējamo papildlaiku - 68.minūtē Tomass Millers no tuvas distances guva otros vārtus un 3:2 summā, bet vēl astoņas minūtes vēlāk aktīvais Arjens Robens ar neliela rikošeta palīdzību guva trešos vārtus.

Tikmēr Atletico futbolistus vadībā pret Barcelona jau 5.minūtē izvirzīja pussargs Koke, un tie arī izrādījās vienīgie vārti šajā spēlē. Tādējādi divu spēļu summā ar 2:1 triumfēja tieši Spānijas čempionāta līderi Atletico.

Otrdien pusfinālu sasniedza Londonas Chelsea un Madrides Real komandas. Chelsea atbildes mačā savā laukumā ar 2:0 pārspēja Parīzes Saint-Germain, vietu turnīra pusfinālā nodrošinot dēļ gūtiem vārtiem viesos pirmajā mačā Parīzē (1:3, summā 3:3). Tikmēr Real Dortmundē ar 0:2 piekāpās pērnās sezonas finālistiem Borussia, tomēr uzvarēja abu maču summā - 3:2.

Pusfinālu pārus izlozēs 11.aprīlī, bet fināls paredzēts 24.maijā Portugāles galvaspilsētā Lisabonā. Pirms gada Vācijas klubu finālā Bayern ar 2:1 uzveica Borussia.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301