02.12.2017. 18:35

Pēc pārsteidzošā zaudējuma Menhengladbahai (1:2) pirms nedēļas, Minhenes "Bayern" šodien uzņēma turnīra tabulas vidusdaļā esošo "Hannover". "Bayern" spieda jau no pirmajām minūtēm, un pūliņi vainagojās ar panākumiem 17. minūtē, kad Tomasa Millera centrējumu ar precīzu sitienu ar galvu noslēdza Arturo Vidals. Drīz vien Levandovskis dubultoja pārsvaru, taču vārtu guvums aizmugures dēļ ieskaitīts netika. Mirkli vēlāk otrā laukumā pusē sekoja pārkāpums soda laukumā.

Lai arī Niklass Fillkrigs realizēja 11 metru soda sitienu, to nācās atkārtot, jo citi spēlētaji pārāk ātri bija ieskrējuši soda laukumā. Atkārtoto mēģinājumu atvairīja Minhenes vārtsargs Svens Ulrihs, kurš arī bija tas, pēc kura pārkāpuma pendele bija nozīmēta. Tiesa, pāris minūtes vēlāk pēc stūra sitiena Benšops tomēr atalgoja Hannoveres pūliņus – 1:1.

"Bayern" sāka otro puslaiku ātra tempā un veidoja vienu bīstamu uzbrukumu uz Hannoveres vārtiem pēc otra. Viesi spēja izturēt līdz 67. minūtei, kad Kingslī Komans, par spīti vārtsarga un divu aizsargu tuvumam, trieca bumbu augšējā stūrī. "Hannover" spēlēja labi, tomēr nespēja liegt "Bayern" gūt uzvaru, kuru beigās ar 11 metru soda sitienu nostiprināja Roberts Levandovskis.

Dortmundes "Borussia" neveiksmju sērija pirms nedēļas sasniedza savu augstāko punktu, kad pagājušās sezonas trešās vietas īpašniece jau pirmo 25 minūšu laikā ieguva četru vārtu pārsvaru pret "Schalke", bet līdz mača beigām pamanījās to šokējoši izlaist.

Šodienas mačs pret Lēverkūzenes "Bayer" sākās ar ātru Maksimiliana Filipa traumu, 30. minūtē Kevins Folands izvirzīja vadībā "Bayer", bet puslaika izskaņā savainojuma dēļ laukumu bija spiests atstāt arī Gonsalo Kastro. Tiesa, cerības deva Vendela noraidījums par pārkāpumu pret Kastro, atstājot Lēverkūzeni mazākumā.

Līdz ar otrā puslaika sākumu "Borussia" uzsāka redzamu spiedienu, gaidot iespējas izlīdzināt rezultātu. Drīz vien Širle trāpīja pa stabu, turpinājumā Dortmundei izdevās vēl pāris reizes radīt briesmas, līdz 73. minūtē iepriekš pieminētais Širle ar piespēli no malas nogādāja bumbu Andrijam Jarmolenko soda laukumā – 1:1. Vairāk par to gan viesiem panākt neizdevās – jau atkal nācas palikt bez uzvaras.

Arī vicečempionei "Leipzig" šodien uzvarēt neizdevās, turklāt nācas ciest pamatīgu sakāvi – 0:4 pret "Hoffenheim". Tā rezultātā "Bayern" pārsvars tabulā sasniedzis jau sešus punktus, bet Leipcigai tuvumā ir "Schalke" un Menhengladbahas "Borussia", kurām abām 14. kārtas mači vēl tikai jāaizvada.

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161