06.09.2014. 23:35
Par spīti neveiksmīgam startam FIA pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāta posma pirmās dienas kvalifikācijas braucienos Latvijas rallijkrosa braucējs Jānis Baumanis nemet plinti krūmos un gatavojas svētdienas izšķirošajiem braucieniem.

Jānis Baumanis Francijā notiekošā FIA pasaules un Eiropas rallijkrosa čempionāta posma pirmajā dienā otrajos kvalifikācijas braucienos piedzīvoja sadursmi un pēc pirmās dienas atrodas 26.vietā «Super 1600» klasē.

Diena latviešu braucējam iesākās ļoti veiksmīgi, un treniņbraucienos tika uzrādīts ceturtais ātrākais apļa laiks, taču kvalifikācijas braucienos vairs tik labi J. Baumanim neveicās. Pirmajos divos braucienos viņam pretī stājās čempionāta kopvērtējuma līderis Sergejs Zagumenovs un trīs franču braucēji, kuri bija ļoti agresīvi noskaņoti un savā mājas trasē vēlējās pacīnīties par augstāku vietu braucienā.

Pirmajā braucienā J. Baumanim izvērtās ļoti asa cīņa ar mājiniekiem, kurā tika zaudēts daudz laika, tomēr finišā latvietis tikai nedaudz, 0,26 sekundes, zaudēja S. Zagumenovam un brauciena kopvērtējumā ierindojās 7.vietā. Otrais kvalifikācijas brauciens bija vēl neveiksmīgāks, jo tika piedzīvota sadursme ar franču braucēju Sirilu Reimonu (Cyril Raymond). Par šo sadursmi J. Baumanim tika parādīts melnais karogs, kas nozīmēja izslēgšanu no brauciena rezultātiem. Komanda tiesnešu lēmumu apstrīdēja, taču tas palika nemainīgs.

Tas J. Baumani pēc pirmās dienas atbīdīja uz sacensību kopvērtējuma tabulas lejasdaļu.

«No rīta jutos ļoti labi, un ar katru apli treniņbraucienos kāpināju tempu, taču turpinājums nebija tik veiksmīgs. Šobrīd spēkā ir tikai pirmās kvalifikācijas rezultāts, un tas nozīmē, ka rīt atlikušajās divās kvalifikācijas kārtās būs jāpaveic brīnums, lai iekļūtu pusfinālā,» stāsta J. Baumanis.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties