08.03.2013. 13:48

F1 komandas "McLaren" pilots Džensons Batons atzinis, ka komandai gaidāmā sezona jāaizvada bez kļūdām, ja tā vēlas uzvarēt čempionātā, vēsta britu plašsaziņas līdzekļi.

"Mēs nevaram atļauties sev problēmas, nedrīkstam pieļaut kļūdas, kā tas bija iepriekšējā gadā. Visam jānorit gludi, jo es personīgi negaidu lielas kļūdas no pretiniekiem," atzina Batons.

"Visu sezonu mums jāaizvada ļoti tīri," uzsvēra brits, kurš pērn F1 čempionāta kopvērtējumā ieņēma piekto vietu, tostarp uzvarot pirmajā, 12. un 20.(pēdējā) posmā. "Vajag būt mierīgiem, koncentrēt savu uzmanību uz katru detaļu mūsu formulās katrā sacensību nedēļas nogalē. Mēs nevaram atļaut sev kļūdīties."

"Pat, ja jūs uzvarat pirmajās sacīkstēs, tas nenozīmē, ka uzvarēsiet visā čempionātā, kas arī pērn tika pierādīts. Runa ir par nepieciešamību saglabāt mieru un koncentrēšanos uz niansēm, īpaši ņemot vērā, ka reglamentā nopietnu izmaiņu nav bijis," piebilda pilots.

Izmantotie resursi:Mirror Online: Number one for news, opinion,...Skaistuma diena, SIA Skaistuma diena, SIA Lāčplēša 12, Rīga, LV-1010
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties