09.06.2015. 13:46
Džensons Batons pēc kārtējā neveiksmīgā F1 posma atzīst, ka šogad "McLaren" komanda pjedestālus negūs, tajā pašā laikā atzīstot, ka sadarbība ar "Honda" bija jāuzsāk, jo pretējā gadījumā cerību kādudien cīnīties par pasaules čempionu titulu nebūtu vispār.

Sacensībās Monako Batons atnesa "McLaren" pirmos punktus šajā sezonā, taču nākošais posms Kanādā atkal bija neveiksmīgs - kārtējo motora problēmu dēļ izstājās gan viņš, gan komandas biedrs Fernando Alonso. Kamēr Alonso jau sacīkstē pa radio izteicās, ka "komanda izskatās pēc amatieriem", Batons tagad atzīst, ka šosezon pjedestālus viņiem neredzēt, tomēr ir jāturpina strādāt.

"Šogad mēs pjedestālus nedabūsim, taču mums ir jādara savs darāmais, jo citādi pjedestāli nebūs pelnīti," atzīst Batons.

Daudzi ir pārliecināti, ka "McLaren" vajadzēja turpināt izmantot "Mercedes" motorus, kas ir šobrīd spēcīgākie Formulā 1. Taču Batons uzskata, ka tādā gadījumā, lai gan būtu iespējami augstāki rezultāti nekā šobrīd, par iespējām uzvarēt čempionātā būtu jāaizmirst, jo "Mercedes" visas rūpes velta savai rūpnīcas komandai, kurā startē Luiss Hamiltons un Niko Rosbergs.

"Attīstības ziņā mēs esam tālu aizmugurē, tomēr, ja šādi mēģinājumi netiktu izdarīti, iespēja cīnīties ar vadošajiem pilotiem nenotiks nekad," skaidro Batons. "Tas nav iespējams, ka kāda cita komanda ar "Mercedes" dzinēju uzvarētu pasaules čempionātā. "Ferrari" to, iespējams, varētu izdarīt, tāpat arī mēs. Tāpēc skatīsimies, kas būs tālāk."

Pēdējo reizi F1 sacīkstēs "McLaren" uzvarēja 2012. gadā.

Izmantotie resursi:www1.skysports.comR & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties