09.07.2015. 10:12
"McLaren" komandas priekšsēdētājs Rons Deniss apstiprinājis, ka Džensons Batons turpinās startēt sastāvā arī 2016. gada sezonā, tāpat kā Fernando Alonso.

Par Alonso palikšanu "McLaren" sastāvā šaubu nav bijis, viņš pats apstiprinājis, ka šī ir viņa pēdējā komanda F1 karjerā, tajā pašā laikā paklīdušas baumas par Batona iespējamo aiziešanu no komandas. Deniss apstiprina, ka tas tomēr nenotiks.

"Džensonam Batonam ir līgums uz diviem gadiem un šobrīd mēs pat nedomājam par pilotu jautājumu," intervijā "Sky Sports F1" stāsta Rons Deniss. "Viņi abi dara neticami labu darbu."

Lai gan šosezon pa abiem Alonso un Batons guvuši tikai piecus punktus, ir skaidrs, ka komandas lielākais trūkums pašlaik ir "Honda" motora nespēja konkurēt. Deniss atklāj, ka uz "Honda" tiek izdarīts pietiekami liels spiediens un Japānas autoražotājs ļoti labi apzinās, kāds ir viņu uzdevums.

"Kopā ar partneriem "Honda" mums ir jācīnās ar īstu izaicinājumu," saka Deniss. "Viņiem ir problēmas gan ar izturību, gan jaudu. Tomēr "Honda" ir milzīgi resursi un viņi to cenšas izmantot. Mēs nepārtraukti veicam padziļinātas pārrunas un tās viņiem nav patīkamas. Vai tas ir sāpīgi? Protams. Tomēr sāpes ir jāizmanto kā motivējošs spēks. Šis izaicinājums ir vajadzīgs, jo bez atbalsta no tādas kompānijas kā "Honda" nav iespējams uzvarēt pasaules čempionātā. Šīs sāpes ir jāpacieš, lai nokļūtu tur, kur mēs gribam būt."

Deniss apgalvo, ka "McLaren" 2015. gada šasija ir viena no ātrākajām F1 čempionātā, ko lieliski saprot arī Alonso un Batons, lai gan rezultātos tas neatspoguļojas.

"Viņiem būtu ļoti, ļoti viegli kritizēt "McLaren", taču viņi to nedara," norāda Deniss. "Viņi brauc ar šo auto un saprot, ka līkumos tā ir ļoti ātra. Varbūt kopumā tā vēl nav tik ātra kā "Mercedes", taču daudzos līkumos tā ir tikpat ātra un noteikti ātrāka par vairumu no mašīnām, kas startē sacīkstēs. Formulā 1 to zina visi. Jebkurš var aplūkot datus, lai redzētu, kur mēs esam ātri vai lēni."

Izmantotie resursi:Sky Sports - Sports News, Transfers, Scores |...Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties