20.09.2013. 14:07

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Kā televīzijas kanālam «Sky Sports» pavēstīja pats Batons, abas puses vienojušās par līguma pagarināšanu uz 2014. gada sezonu.

Lai arī sezonas gaitā Batona pozīcijas «McLaren» komandā izskatījušās drošas, satraukumu sportista līdzjutēju un britu mediju rindās radīja nesen plašāk izskanējušais fakts, ka komanda līdz šim vēl nebija izmantojusi līgumā iekļauto punktu par sadarbības pagarināšanu uz nākamo sezonu.

Batons pašlaik gan atsakās atklāt, vai abas puses jau vienojušās par sadarbību arī 2015. gada sezonā, kad kā komandas dzinēju piegādātājs atkal sāks darboties «Honda».

Tāpat sagaidāms, ka tuvākajā laikā līgumu ar «McLaren» komandu uz nākamo sezonu pagarinās arī meksikānis Serhio Peress, kurš pats publiski izteicies, ka sarunas par šo jautājumu nonākušas «finiša fāzē».

Pēc šīs sezonas 12 posmiem Batons čempionāta kopvērtējumā ar 48 punktiem atrodas devītajā vietā, bet Peress ar 18 punktiem ieņem 12. pozīciju.

Pašlaik 33 gadus vecais Batons «McLaren» komandā startē kopš 2010. gada, bet 23 gadus vecais Peress šogad tajā aizvada savu pirmo sezonu.CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties