02.02.2014. 08:22

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Latviete laukumā pavadīja 33 ar pusi minūtes, kuru laikā realizēja abus divpunktu metienus, četrus no sešiem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem. Latviete kļuva par savas komandas otro rezultatīvāko spēlētāju. Tāpat Baško-Melnbārde iekrāja piecas atlēkušās bumbas, četras rezultatīvas piespēles, divas pārtvertas bumbas un trīs kļūdas, kā arī vienu bloķētu metienu un 23 efektivitātes koeficienta punktus.

Latvijas basketbolistes komandai šī bija 14. uzvara aizvadītajās 16 čempionāta spēlēs, kas kopvērtējumā joprojām dod otro vietu. Līderpozīcijā atrodas «Bourges Basket» komanda, kas tikusi pie 14 panākumiem 15 mačos.

Kā zināms, pagājušajā sezonā Latvijas basketboliste spēlēja citā Francijas komandā Nantes «Reze».

Iepriekš Baško-Melnbārde Francijas čempionātā bija spēlējusi no 2004. līdz 2008. gadam, kad pārstāvēja «Tarbes» un «Lattes» vienības. Pēdējā no šīm sezonām latviete «Lattes» komandas sastāvā vidēji guva 15,4 punktus, izcīnīja 5,7 atlēkušās bumbas un izdarīja 3,4 rezultatīvas piespēles.

«Lattes» komanda aizvadītās sezonas Francijas čempionātā izcīnīja otro vietu, finālsērijā ar 1-2 atzīstot «Bourges Basket» pārākumu. R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties