16.04.2015. 00:52
Gunta Baško-Melnbārde trešdien, 15. aprīlī, guva deviņus punktus "Basket Landes" uzvarā pār regulārās sezonas uzvarētājām "Bourges Basket". Francijas čempionāta pusfinālā līdz divām uzvarām komanda izvirzījusies vadībā ar 1-0.

“Basket Landes” regulāro sezonu pabeidza ceturtajā vietā aiz Eirolīgas “play-off” dalībniecēm “Bourges Basket”, pašreizējām Francijas čempionēm “Lattes Montpellier” un Eiropas kausa ieguvējām “Villeneuve d`Ascq”.

Pusfinālā pirmajā spēlē “Basket Landes” 2200 skatītāju klātbūtnē uzvarēja “Bourges” ar rezultātu 75:73 (15:20, 25:16, 15:23, 20:14). Ceturtajā ceturtdaļā vadība mainījās septiņas reizes, bet galotnē pārākas bija laukuma saimnieces.

Gunta Baško-Melnbārde 27:03 minūtēs guva deviņus punktus (2p 2/5, 3p 1/4, 1p 2/2), izcīnīja trīs bumbas zem groziem, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, vienu reizi kļūdījās, pārķēra vienu bumbu, saņēma divas personiskās piezīmes un nopelnīja lietderības koeficientu 8.

“Villeneuve d`Ascq” savā laukumā pārspēja “Lattes Montpellier” ar 71:66. Nākamās spēles notiks 17. aprīlī Buržā un Monpeljē.

Izmantotie resursi:LFB : Ligue Féminine de Basketball

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801