22.06.2015. 21:51

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Līdz draftam Porziņģis uzturas Ņujorkā, trenējas individuāli un jau ierasts darbs viņam ir arī tikšanās ar medijiem, kas grib Latvijas spēlētāju vairāk iepazīt. Porziņģis atzina, ka pirmsdrafta process nogurdina, un gaidāmajam lielajam notikumam viņš pieiet ar vēsu prātu, par to daudz nedomājot. Kad pienāks drafta diena, būs neliels satraukums, bet ne pašlaik, paskaidroja basketbolists.

Spēlētāja brālis Jānis Porziņģis uzsvēra, ka pirms drafta pašiem jāizdara viss iespējami labākais. NBA klubiem drafts arī ir spēle, kurā priekšlaicīgi neatklāt savus nodomus un panākt sev labāko risinājumu, sacīja Jānis Porziņģis. Viņš uzskata, ka liela mediju uzmanība ir arī tādēļ, ka amerikāņu publikai Kristaps ir praktiski nezināms. Taču saziņā ar medijiem Kristaps Porziņģis bijis gana pārliecinošs, uzsvēra basketbolista brālis. 

Spānijas klubā "Sevilla" sezonu aizvadījušo Porziņģi Ziemeļamerikā raksturo kā ļoti daudzpusīgu un prasmīgu basketbolistu. Dažādās prognozēs 19 gadus vecajam latvietim NBA draftā paredz trešo līdz piekto pozīciju, lai gan daži eksperti viņu uzskata par pasaulē spēcīgākajā līgā labāko potenciālo nākamās sezonas jaunpienācēju. 

Drafta pasākuma gaita nav prognozējama un tikai 25. jūnijā kļūs zināms, kura kluba rīcībā nonāks Porziņģis. Pagaidām NBA draftā visaugstāk izvēlētais Latvijas basketbolists ir Andris Biedriņš, kuru 2004.gadā izvēlējās ar 11.numuru. get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties