13.07.2015. 10:00

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pērn Mejeris pēc trim Spānijā pavadītām sezonām atgriezās Latvijā un pievienojās "VEF Rīgai" kur 23 gadus vecais un 2,07 metrus garais basketbolists pirmoreiz karjerā kļuva par Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionu un tika atzīts par izslēgšanas turnīra vērtīgāko spēlētāju jeb MVP.

Mejeris iepriekšējo sezonu uzskata par izdevušos un nolēmu turpināt labi iesākto sadarbību ar "VEF Rīgu". "Esmu pateicīgs komandai par doto iespēju sevi pierādīt un attīstīties labā līmenī. Ar nepacietību gaidu jauno sezonu," Mejeri citēja "VEF Rīga".

Savukārt “VEF Rīgas” valdes priekšsēdētājs Māris Martinsons Mejeri raksturoja kā universālu basketbolistu, kurš var spēlēt vairākās pozīcijās, turklāt to sekmīgi pierādījā pagājušajā sezonā.

Aizvadītajā sezonā Mejeris bija vienīgais "VEF Rīga" spēlētājs, kurš piedalījās visās spēlēs. Vislabāko sniegumu Mejeris demonstrēja LBL, kur vidēji spēlē savāca 10 punktu un sešas atlēkušās bumbas. Savu sniegumu augstākā  līmenī viņš pacēla sezonas otrajā pusē, kas izpaudās arī LBL izslēgšanas spēlēs, kur Mejeris vidēji mačā tika pie 13,2 punktiem un 7,5 atlēkušajām bumbām. VTB vienotajā līgā Mejeris izcēlās ar 7,7 punktiem, 5,5 atlēkušajām bumbām, savukārt Eiropas kausa izcīņā viņš guva vidēji 5,8 punktus un savāca 4,7 atlēkušās bumbas.

Pēc pirmās sezonas "VEF Rīgas" sastāvā Mejeris ir iekļauts Latvijas valstsvienības pamatsastāva kandidātu skaitā, gatavojoties septembrī gaidāmajam Eiropas čempionātam.MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties