10.12.2013. 20:41

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Audere šosezon pārstāvēja RSU/«Merks» komandu, bet vienībai novembrī palīdzēja tikt pie trim uzvarām piecās spēlēs. Katrā no mačiem spēlētāja vidēji guva 16,8 punktus un izcīnīja 10,6 atlēkušās bumbas.

Savukārt sezonas gaitā viņa 11 mačos vidēji iemetusi 15,4 punktus un izcīnījusi 10,1 atlēkušo bumbu.

«Audere ir devusies uz Tallinu, bet pastāv iespēja, ka viņa varētu atgriezties RSU/«Merks» komandā,» atklāja Vīnbergs. «Ja TU izdosies iekļūt NBL līgas labāko sešu komandu pulkā, kas pēc Jaungada turpinās sacensības savā starpā, Audere paliks Igaunijā, kur sadarbība turpināsies vēl nākamo pusotru gadu. Taču, ja Tallinas vienība nekvalificēsies labāko sešiniekam, Audere, visticamākais, dosies atpakaļ uz Latviju, ko pieļauj turnīra reglaments.»

Vīnbergs pastāstīja, ka Auderei basketbols šobrīd ir kā bonuss, bet Tallinā viņa ieguva iespēju strādāt augstskolā, jo pati ir absolvējusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA). «Vienmēr meitenēm esmu teicis, ka basketbols ir kā sastāvdaļa, kas var nodrošināt labāku dzīvi.»

Audere karjeras laikā spēlējusi ne tikai Latvijā, bet arī klubos Izraēlā, Itālijā, Spānijā.

Kopš 2011.gada viņa pārstāvējusi RSU/«Merks» komandu.

«Protams, Auderes aiziešana būs zaudējums RSU/«Merks» komandai, taču tā būs iespēja atvērties citām basketbolistēm. Tas liks viņām sarosīties, jo spēlētāju resursi komandai ir,» paskaidroja Vīnbergs.

Auderes turpmākais liktenis var noskaidroties jau trešdien, kad TU savā laukumā spēkosies ar Igaunijas vicečempionēm «Audentes». Uzvaras gadījumā Tallinas vienība gandrīz jau būs nodrošinājusi vietu labāko sešiniekā, bet zaudējuma rezultātā intriga vēl saglabāsies.

Kopvērtējuma līderi ir Latvijas klubi «Cēsis» un «TTT Rīga», kas izcīnījuši pa astoņiem panākumiem deviņās spēlēs, bet trešā ar desmit panākumiem 12 cīņās ir Igaunijas čempionvienība Tallinas «Eclex».

RSU/«Merks» komanda ar deviņām uzvarām 11 mačos atrodas ceturtajā pozīcijā, tai ar septiņiem panākumiem 11 cīņās seko Igaunijas vicečempiones «Audentes», sesto vietu ar sešiem panākumiem desmit mačos ieņem «Tallinas Universitāte», bet «Vega 1»/«Liepāja» tika pie sešām uzvarām 12 cīņās.

Šosezon Latvijas un Igaunijas apvienotā čempionāta pamatturnīrā piedalās astoņas komandas no Latvijas un piecas no Igaunijas. Vienības līdz Jaungadam izspēlēs vienu apli, bet pēc tā komandas sadalīsies divās grupās (1.-6. un 7.-13.).

Otrajā posmā katrā grupā tiks izspēlēti divi apļi (punkti tiek skaitīti no jauna). Trešajā posmā notiks divas izslēgšanas spēļu sērijas starp 5.-8. un 6.-7.vietas ieguvējiem, savukārt «Nordea» Basketbola līgas čempionātu noslēgs sešu labāko komandu finālturnīrs. Pēc tam Latvijas četras labākās komandas izslēgšanas turnīrā sadalīs valsts čempionāta medaļas.

Pērnajā sezonā «Cēsis» uzvarēja pirmajā Latvijas un Igaunijas apvienotajā čempionātā, kā arī izcīnīja trešo Latvijas čempionu titulu un otro pēc kārtas.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties