10.01.2015. 09:54

, LSM.LV - Sports

Blūms laukumā pavadītajās 11 minūtēs (10:42) guva trīs punktus ar savu vienīgo trīspunktu metienu, bet vienīgo divpunktu metienu viņš netrāpīja. Blūma rēķinā bija arī divas rezultatīvas piespēles. "Barcelona" uzvaru ar 22 punktiem veicināja Marselinjo Uertass, savukārt Atēnu komandā rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Damarkuss Nelsons.

Gan "Panathinaikos", gan "Ņižņij Novgorod" divās spēlēs ir pa uzvarai un zaudējumam.

Jau vēstīts, ka Dāvja Bertāna «Laboral Kutxa» ceturtdien viesos ar 90:99 zaudēja Maskavas CSKA basketbolistiem. Bertāns ar pieticīgu metienu precizitāti iekrāja deviņus punktus un izcīnīja trīs atlēkušās bumbas.

Otrajā turnīra posmā 16 klubi ir sadalīti divās grupās, kur pēc divu apļu izspēles pa četrām komandām iekļūs ceturtdaļfinālos.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]