02.08.2014. 00:11

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Jānis Strēlnieks, kurš nākamo klubu sezonu aizvadīs Bambergas "Brose Baskets" sastāvā, Latvijas izlasē bija rezultatīvākais ar 16 punktiem, bet pirmo pārbaudes spēli pēc pievienošanās izlasei aizvadījušais Kaspars Bērziņš nodrošināja 12 punktus. Mārtiņš Meiers iekrāja 14 punktus, turpretim uzvarētāju līderis ar 15 punktiem bija Maiks Cirbess. 

Latvijas izlase pirmajās septiņās minūtēs nodrošināja astoņu punktu pārsvaru (18:6) un pēc līdzvērtīgas spēkošanās puslaika turpinājumā vēlreiz spēja atrauties, trešās ceturtdaļas vidū panākot vadību ar 10 punktiem (52:42). Tomēr vācieši spēja pretinieku pārsvaru likvidēt un pēdējās piecās minūtēs cīņa ritēja punkts punktā. Spraigā galotnē vācieši noturēja minimālo pārsvaru, lai gan pēdējā uzbrukuma iespēja bija Latvijai. 

Pirmajās divās pārbaudes spēlēs Igaunijā pret laukuma saimnieku izlasi Latvijas izlase panākumus dalīja uz pusēm, nākamajās divās cīņās viesos uzvarēja Lielbritāniju, bet vēlāk Šauļos piekāpās Lietuvai.

Pirmā spēle Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupā Latvijas izlasei būs 10. augustā izbraukumā pret Zviedriju, savukārt pēdējā cīņa četru komandu grupā paredzēta 27. augustā viesos Rumānijā. Divu apļu turnīrā Latvijas basketbolistu pretinieki būs arī slovāki. Finālturnīrā, kur vienas grupas spēles, iespējams, notiks Rīgā, iekļūs septiņu kvalifikācijas grupu uzvarētāji, kā arī seši no septiņiem otro vietu īpašniekiem. Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties