01.07.2015. 13:05
Pagājušās sezonas trešais spēcīgākais Latvijas basketbola klubs Jēkabpils pagarinājis līgumu arī ar uzbrucēju Artūru Dušeli, informē vienība.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Līgums ar 25 gadus veco basketbolistu pagarināts uz nākamo sezonu.

"Prieks, ka kluba vadība un treneri gribēja, lai palieku. Tika izteikts piedāvājums un es, ilgi nedomājot, piekritu. Jēkabpilī viss ir kārtībā ar kluba organizāciju, ir lieliski fani un pilsētā tiešām mīl basketbolu. Nākamajā sezonā mērķis ir progresēt individuāli, kā arī komandai kopumā," klubs citē Dušeļa teikto.

Tikmēr Jēkabpils galvenais treneris Igors Miglinieks uzsvēra, ka Dušelis ļoti labi saprot spēli.

"Ja Dušelis ieliks lielāku darbu, lai sevi īstenotu, pienāks arī viņa laiks. Es ticu, ka nākamajā sezonā viņš varētu ļoti progresēt. Artūrs atbilst spēka uzbrucēja pozīcijai ar tām īpašībām, ko mēs vēl centīsimies uzlabot. Jau brīžiem viņš parāda laba līmeņa spēli. Domāju, viņš pats saprot, ka var daudz vairāk," pauda Miglinieks.

Dušelis Jēkabpils komandas sastāvam pievienojās pagājušajā sezonā. 38 spēlēs Aldaris Latvijas Basketbola līgā vidēji 12 ar pusi minūtēs uzbrucējs iekrāja 5,0 punktus un izcīnīja 2,4 atlēkušās bumbas, savukārt Baltijas Basketbola līgā pēc 12 vidēji laukumā pavadītām minūtēm uzbrucējs 12 spēlēs caurmērā guva 3,3 punktus un 2,8 atlēkušās bumbas.

Kā zināms, pagājušajā nedēļā par "Jēkabpils" komandas galveno treneri tika apstiprināts pieredzējušais Miglinieks, bet klubs pēdējā laikā pagarinājis līgumus ar Ronaldu Sirsniņu, Pāvelu Veselovu, Oskaru Virsi un Jāni Pozņaku.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties