22.11.2017. 23:40

Informācija tiek papildināta...

Vakara pirmajā A grupas spēlē Maskavas CSKA futbolisti pirmos vārtus guva jau 13. minūtē, kad pēc lieliskas Bibrasa Načo piespēles izgājienā viens pret vienu Lisabonas "Benfica" vārtsargu Bruno Varelu tika izvirzīts Georgijs Ščeņņikovs, kurš šo iespēju garām nepalaida - 1:0 CSKA.

Visnotaļ līdzīgā spēlē pirmajā puslaikā vārtu gūšanas momenti bija abām komandām, tomēr rezultāts palika nemainīgs.

Otrajā puslaikā iniciatīvu laukumā pārņēma "Benfica" spēlētāji, tomēr arī šajās 45 minūtēs viesiem vārtus gūt neizdevās. Viesi gan spēja iesist, tomēr ne tajos vārtos, kuros to vajadzēja izdarīt - 56. minūtē pēc brazīlieša Žardela izmisīga izklupiena bumba no viņa otrreiz ielidoja "Benfica" vārtos - 2:0 CSKA.

Ar šādu rezultātu spēle arī noslēdzās, CSKA tajā brīdī paceļoties uz A grupas otro pozīciju. Jāatzīmē, ka šis mačs izrādījās ļoti nozīmīgs priekš armijnieku vārtsarga Igora Akinfejeva, kuram šī bija pirmā sausā spēle viņa 11 gadu laikā sakrātajos 44 Čempionu līgas dueļos.