17.09.2014. 19:58
Kontinentālās hokeja līgas kluba Astanas "Barys" galvenajam trenerim Andrejam Nazarovam par dzēriena pudeles mešanu tiesnešu virzienā un nepiedienīgu žestu veltīšanu skatītājiem piespriesta sešu spēļu diskvalifikācija.

"Iepazīstoties ar pieejamajiem video un foto materiāliem, spēles oficiālo protokolu un tiesnešu ziņojumiem, Kontinentālās hokeja līgas Disciplinārā komiteja pieņēma lēmumu nemainīt Astanas "Barys" galvenajam trenerim Andrejam Nazarovam piespriesto sodu. Sakarā ar daļu "Tiesnešu aizskaršana un komandas pārstāvja nesportiska uzvedība", viņam piešķirta sešu spēļu diskvalifikācija un naudas sods," vēsta paziņojums Kontinentālās hokeja līgas mājaslapā.

Šodien Astanas "Barys" izbraukumā pusstundas laikā ielaida trīs vārtus un ar 2:3 atzina Vladivostokas "Admiral" pārākumu. Atspēlēšanos 40 sekundes pirms noslēguma iztraucēja noteikumu pārkāpums par sešiem laukuma spēlētājiem.

Kazahstānas komandas galvenais treneris bija ļoti neapmierināts ar soģu lēmumu, viņu virzienā raidot dzēriena pudeli. Saņēmis noraidījumu līdz spēles beigām, Nazarovs domas ar žestu palīdzību izteica arī 5400 Vladivostokas līdzjutējiem.

Astanas "Barys" šobrīd ar septiņās spēlēs izcīnītajām četrām uzvarām un sakrātajiem 11 punktiem ieņem ceturto pozīciju Austrumo konferencē. Rīt Kazahstānas komanda atkārtoti tiksies ar Vladivostokas "Admiral", bet pēc tam trīs mačus komanda aizvadīs savā laukumā, uzņemot Novokuzņeckas "Metallurg", Jaroslavļas "Lokomotiv" un Maskavas "Dynamo".

Bijušais Nacionālās hokeja līgas kauslis pagājušajā sezonā bija Doņeckas "Donbass" un Ukrainas izlases galvenais treneris, Pirms tam viņš vadīja arī Čehovas "Vityaz", spēles pret Minskas "Dinamo" laikā ar nūju mēģinot pārmācīt tuvumā esošos skatītājus.

Izmantotie resursi:Континентальная хоккейная лига : Чемпионат...Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties