26.12.2013. 11:40

• Bārtulis ar rezultatīvu piespēli palīdz «Donbass» tikt pie uzvaras 2013. g. 30. oktobris
  • Karsums turpina «plosīties», «Dinamo» zaudē «Donbass» 2013. g. 21. oktobris

Bārtulis šoreiz laukumā pavadīja 16 minūtes un trīs sekundes, trīs reizes bloķējot pretinieku metienus un izpildot divus spēka paņēmienus.

Pirmajā trešdaļā mājinieki no Doņeckas pamanījās nonākt iedzinējos ar 0:2, taču pamatlaika noslēdzošajā periodā izdevās zaudēto atgūt, kad Maksims Jakucens guva pirmos vārtus, bet 57.minūtē rezultātu izlīdzināja Oļegs Piganovičs. Līdz ar to šo komandu savstarpējais duelis bija jāturpina papildlaikā.

Pagarinājumā nevienai no vienībām neizdevās gūt vārtus, bet pēcspēles metienu sērijā labāk veicās «Donbass» - uzvaras vārti Lukaša Kašpara kontā.

Tikmēr zaudējumu aizraujošā cīņā piedzīvojusi Latvijas speciālista Pētera Skudras vadītā Ņižņijnovgorodas «Torpedo», kas savā laukumā ar 4:6 (2:3, 1:2, 1:1) piekāpās Kazaņas «Ak Bars» komandai.

Ar diviem vārtiem uzvarētāju rindās atzīmējās Tims Stepltons.

Līdz ar to ir pārtrūkusi «Torpedo» divu uzvaru sērija.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Doņeckas «Donbass» ar 70 punktiem 39 spēlēs uz laiku kļuvuši par vienīgajiem trešās vietas īpašniekiem. Piektajā vietā esošā Latvijas vienība Rīgas «Dinamo» atpaliek par diviem punktiem, taču tai ir trīs mači rezervē.

Savukārt Austrumos «Torpedo» ar 60 punktiem 36 spēlēs atrodas piektajā vietā.