14.12.2014. 19:11
Latvijas hokeja izlases aizsargs Oskars Bārtulis svētdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Astanas «Baris» Minskā ar 2:5 zaudēja vietējam «Dinamo».

Bārtulim šis bija ceturtais punkts sezonā (1+3) un pirmais pēc 12 spēļu pauzes. Viņš piespēlēja Dmitrijam Uperam, kurš 42. minūtē panāca 2:2. Laukumā Bārtulis pavadīja 14 minūtes un 44 sekundes.

Otro spēli pēc kārtas bez punktiem palika Maskavas «Dinamo» rezultatīvākais spēlētājs Kaspars Daugaviņš, kura pārstāvētā Maskavas «Dinamo» ar 2:1 uzvarēja Maskavas CSKA, pārtraucot pretinieku 13 uzvaru sēriju.

Daugaviņš spēlēja vairāk nekā 15 minūtes (15:05), neizdarot nevienu metienu, savukārt Mārtiņš Karsums nepilnās 14 minūtēs (13:54) izdarīja divus metienus. Spēles 43. minūtē viņš tika pie rezultatīvas piespēles Maksima Karpova vārtu guvumā, kad rezultāts kļuva 2:0.

No Latvijas izlases spēlētāju komandām svētdienas vakarā Artūra Kuldas pārstāvētā Ufas «Salavat Julajev» Zagrebā tiekas ar «Medveščak».

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa