04.01.2016. 12:30
Punktu par rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā pirmdien nopelnīja Oskars Bārtulis, bet viņa pārstāvētā Vladivostokas «Admiral» savā laukumā ar 2:4 piekāpās Ufas «Salavat Julajev».

Latvijas aizsargs uz ledus pavadīja 27 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā izpildīja septiņus metienus pa vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes. To laikā pretinieks vārtus neguva.

Jau 14. minūtē «Admiral» nokļuva iedzinēja lomā ar 0:3 un turpinājumā lauzt cīņas gaitu nespēja, piedzīvojot otro zaudējumu pēdējās septiņās spēlēs.

Bārtulis šosezon piedalījies 39 KHL regulārās sezonas spēlēs, kurās izcēlies ar astoņiem vārtu guvumiem un 11 rezultatīvām piespēlēm. Viņš ir otrs rezultatīvākais spēlētājs «Admiral» aizsargu vidū.

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā «Admiral» ar 47 mačos nopelnītiem 77 punktiem atrodas piektajā vietā, kamēr «Salavat Julajev»  nospēlējusi par divām spēlēm mazāk, iekrājusi 79 punktus un ieņem 3. pozīciju.

Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa