16.02.2015. 14:20
Ar rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā pirmdien izcēlās Oskars Bārtulis, palīdzot Astanas «Baris» komandai ar 3:2 viesos pieveikt līgas pastarīti Habarovskas «Amur». Ar šo panākumu Kazahstānas komanda nodrošināja vietu izslēgšanas turnīrā.

28 gadus vecais Latvijas aizsargs rezultatīvi asistēja otrās trešdaļas 4. minūtē, kad vārtus guva Oļegs Kvaša, tobrīd savu komandu izvirzot vadībā ar rezultātu 2:0.

Bārtulis laukumā pavadīja 13 minūtes un 44 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, lika lietā vienu spēka paņēmienu un nopelnīja divas soda minūtes.

Iepriekšējo maču Bārtulis izlaida diskvalifikācijas dēļ.

Trīs mačus pirms regulārās sezonas noslēguma «Baris» komanda nodrošinājusi vietu Gagarina kausa izcīņā. Ar 57 mačos izcīnītiem 84 punktiem Astanas vienība šobrīd atrodas 5. pozīcijā Austrumu konferences kopvērtējumā.

Tikmēr citā spēlē pirmdien Omskas «Avangard» ar rezultātu 3:2 pagarinājumā izbraukumā pieveica Vladivostokas «Admiral» hokejistus.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222