22.09.2015. 20:37
Latviešu aizsargs Oskars Bārtulis otrdien palīdzēja Vladivostokas «Admiral» komandai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ar rezultātu 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) izbraukumā minimāli pieveikt Magņitogorskas «Metallurg» spēlētājus.

• Karsums gūst uzvaras vārtus pret KHL čempioni SKA vakar

Rezultātu 35.minūtē atklāja Jegors Jakovļevs, bet piecas sekundes pirms pamatlaika beigām ripu tukšos vārtos ieraidīja zviedrs Niklass Bergfošs. Savukārt «Admiral» vārtsargs Igors Bobkovs atvairīja 32 pretinieku raidījumus.

Bārtulis laukumā pavadīja 23 minūtes un 24 sekundes. Viņš izcēlās ar trim metieniem, četriem spēka paņēmieniem un vienu bloķētu metienu.

Tikmēr divu zaudējumu sēriju pārtrauca Austrumu konferences līdere Omskas «Avangard», kas ar 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) izbraukumā pieveica Kazahstānas vienību Astanas «Baris».

Savukārt piecu uzvaru sēriju pārtrauca Ufas «Salavat Julajev» vienība, kas ar 1:4 (1:1, 0:1, 0:2) savā laukumā zaudēja vienai no līgas pastarītēm Habarovskas «Amur». Pēc ļoti neveiksmīga sezonas sākuma nesen ambiciozais Ufas klubs jau bija iekļuvis izslēgšanas spēļu zonā, tomēr tagad no tās atkal izkritis.

KHL Austrumu konferencē līdere ar 28 punktiem 13 mačos joprojām ir Omskas «Avangard», kas par pieciem punktiem apsteidz Magņitogorskas «Metallurg».

Tikmēr «Admiral» vienība ar 19 punktiem pakāpusies uz septīto pozīciju.