08.10.2016. 13:14
Latvijas hokeja aizsargs Oskars Bārtulis sestdien guva savus pirmos vārtus šīs sezonas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā, palīdzot Vladivostokas «Admiral» komandai mājās ar 6:3 (2:0, 2:1, 2:2) uzvarēt Maskavas «Spartak» vienību.

«Admiral» kapteinis Bārtulis cīņas 32.minūtē panāca 3:0 Vladivostokas komandas labā, bet laukuma saimnieki tika pie trešās uzvaras pēc kārtas. Tikmēr «Spartak» šis bija jau ceturtais zaudējums pēc kārtas.

Vladivostokas komanda spēles pirmajā pusē bija labāki, divus vārtos iemetot pirmajā puslaikā, bet 38.minūtē esot vadībā jau ar 4:0. Pēc tam «Spartak» gan atguvās un spēja divus vārtus atspēlēt, tomēr 51.minūtē «Admiral» atjaunoja trīs ripu pārsvaru un beigās, kad abas komandas apmainījās ar precīziem metieniem, droši nosargāja uzvaru.

Saistītie raksti

Uzvarētājiem divus vārtus guva Dmitrijs Lugins, bet pa reizei precīzi bez Bārtuļa bija arī Vladimirs Tkačovs, Mihails Fisenko un Džeimss Raits.

Bārtulis spēlēja 20 minūtes un 13 sekundes, kas bija otrs lielākais laiks komandā. Viņš reizi meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un bloķēja vienu metienu, kā arī otrajā periodā par pretinieka turēšanu ar rokām nopelnīja divas soda minūtes.

Šosezon Bārtulis KHL ir aizvadījis 12 spēles, kurās guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Tikmēr vēl vienā spēlē Habarovskas «Amur» sīvā cīņā savā laukumā ar 3:2 (1:1, 0:0, 2:1) uzvarēja «Soči» komandu. Uzvaru «Amur» nodrošināja divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām, kad precīzs bija Vladimirs Ušeņins.

Visas līgas un Rietumu konferences kopvērtējuma līdere ar 43 punktiem 19 mačos ir Maskavas CSKA vienība, kamēr par punktu mazāk 18 spēlēs ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētajai Sanktpēterburgas SKA. Trešo vietu ar 36 punktiem 17 mačos ieņem Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ņižņijnovgorodas «Torpedo», kuru trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns, bet ceturtā ar 32 punktiem 18 cīņās ir Maskavas «Dinamo», kurā spēlē Mārtiņš Karsums.

Tikmēr aizsarga Artūra Kuldas Helsinku «Jokerit» ar 23 punktiem atrodama devītajā vietā, bet Latvijas komanda Rīgas «Dinamo» ar astoņiem punktiem 16 mačos ir pēdējā Rietumu konferencē un visā līgā.

Savukārt Austrumu konferences pirmajā vietā ar 37 punktiem 18 spēlēs atrodas Gagarina kausa īpašniece Magņitogorskas «Metallurg», bet Kristapa Sotnieka un Edgara Masaļska pārstāvētā Toljati «Lada», kuru trenē Artis Ābols, ar 26 punktiem ieņem piekto pozīciju. Tikmēr «Admiral» pēc sestdien gūtās uzvaras ar 24 punktiem 17 mačos ir pakāpusies uz devīto vietu.

video

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]