08.10.2016. 13:21

, LSM.LV - Sports

Bārtuļa metiens 32.minūtē nodrošināja Vladivostokas komandai 3:0 pārsvaru. Bārtulis laukumā bija 20 minūtes (20:13), vienreiz meta pa vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes. KHL sezonā Bārtulis ir aizvadījis 12 spēles, kurās viņa rēķinā ir pa vieniem gūtiem vārtiem un rezultatīvai piespēlei.

Savukārt Daugaviņš asistēja otro un trešo vārtu guvumā, kas pēc Nikolaja Žerdeva un Sema Lofkvista metieniem ļāva "Torpedo" otrajā trešdaļā panākt 3:0. Daugaviņš spēlēja 27 minūtes (27:05) un vienreiz meta pa vārtiem.

Daugaviņš sezonā ir guvis piecus vārtus un veicis septiņas rezultatīvas piespēles, kas viņam ar 12 rezultativitātes punktiem nodrošina komandā rezultativitātes līdera lomu.

Līgas pastarīte Rīgas "Dinamo" nākamo spēli aizvadīs svētdien mājās pret Maskavas apgabala "Vitjaz" un centīsies pirmoreiz sezonā uzvarēt otrajā spēlē pēc kārtas.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009