07.11.2014. 17:26
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) šodienas mačā Latvijas izlases aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētais Astanas "Barys" savā laukumā sagrāva Bratislavas "Slovan" (6:1). Latvietis izcēlās ar rezultatīvu piespēli pirmajā vārtu guvumā.

Astanas pirmajā periodā aktīvāki bija viesi no Bratislavas, taču jau 4. minūtē vietējais aizsargs Romāns Savčenko pēc latvieša piespēles vadībā izvirzīja mājiniekus. Otrā perioda pirmajās 187 sekundēs astanieši guva vēl divus vārtus un šķita, ka līdz ar to viesu pretestība tiek salauzta. Tomēr tad iniciatīvu pārņēmu slovāku vienība un jau pēc pāris minūtēm iemeta arī savu ripu. Īsi pirms pēdējā lielā pārtraukuma "Barys" atjaunoja trīs vārtu pārsvaru (4:1). Pēdējā periodā nedaudz vairāk uzbruka mājinieki un vidusdaļā guva divus vārtus, liekot viesiem kaunēties par rezultātu (6:1).

Oskars Bārtulis šodien laukumā bija 20:07 minūtes, kas ir ceturtais lielākais rādītājs komandā. Latviešu aizsargs šosezon 18 mačos sakrājis 3 (1+2) rezultativitātes punktus. Pēc šodienas panākuma "Barys" nostiprinās ceturtajā vietā Austrumu konferencē.

Citā mačā Latvijas speciālista Andreja Maticina trenētais Vladivostokas "Admiral" savās mājās efektīgāk izmantoja savas izdevības un pārspēja Minskas "Dinamo" (6:3). Dienas turpinājumā Mitišču "Atlant" vārtsargu trenera Sergeja Naumova vienība Habarovskā pieveica vietējo "Amur" (2:0), savukārt Zagrebas " Medvescak" desmit sekundes pirms pamatlaika beigām Novokuzņeckā izrāva uzvaru pret turienes "Metallurg" (3:2).

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa