02.09.2015. 07:39
Latvijas hokeja izlases aizsargs Oskars Bārtulis otrdien guva savus pirmos vārtus Vladivostokas «Admiral» labā un ar vārtu guvumu šajā pašā spēlē izcēlās arī Mārtiņš Karsums no Maskavas «Dinamo».

• CSKA «sarkanā mašīna» pamatīgi sagrauj Rīgas «Dinamo» vakar

«Admiral» ar 4:3 pēcspēles metienos viesos uzvarēja Harija Vītoliņa trenēto Maskavas «Dinamo», kurā spēlē vēl viens Latvijas izlases uzbrucējs Kaspars Daugaviņš.

Vladivostokas komandas kapteinis Bārtulis, kuram savā komandā no laukuma spēlētājiem bija lielākais spēles laiks - vairāk nekā 29 minūtes, atklāja rezultātu devītajā minūtē, bet Karsums bija tas, kurš 12 minūtes pirms pamatlaika beigām izlīdzināja rezultātu 3:3.

Bārtulis izcēlās ar savu vienīgo metienu, toties Karsums pa «Admiral» vārtiem meta piecas reizes, kamēr Daugaviņš vienu.

Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa