12.09.2015. 12:57
Latviešu aizsargs Oskars Bārtulis sestdien tika pie rezultatīvas piespēles Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Vladivostokas «Admiral» ar 1:6 (0:2, 0:1, 1:3) savā laukumā piedzīvoja sagrāvi pret Somijas klubu Helsinku «Jokerit».

Trešā perioda sākumā rezultāts bija jau 4:0 «Jokerit» labā. 47.minūtē mājiniekiem izdevās vienus vārtus atgūt, kad precīzu metienu pēc Bārtuļa piespēles izdarīja Jaroslavs Aļševskis. Tiesa, turpinājumā «Jokerit» guva vēl divus bezatbildes vārtus.

Kopumā Bārtulis šajā mačā uz ledus pavadīja 22 minūtes un 20 sekundes, kas bija otrs ilgākais spēles laiks starp visiem hokejistiem. Zīmīgi, ka Latvijas aizsargs šajā sezonā ir viens no komandas līderiem pēc pavadītā laika laukumā.

Bārtulis šajā duelī vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divu minūšu sodu, divreiz bloķēja pretinieku mesto ripu un veica vienu spēka paņēmienu.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā uz pirmo vietu pakāpusies «Jokerit» vienība, kurai 18 punkti septiņos mačos. Par punktu mazāk astoņās cīņās ir Maskavas CSKA vienībai, bet 16 punktus iekrājusi latviešu speciālista Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas «Torpedo».

Tikmēr Rīgas «Dinamo» ar 11 punktiem astoņos mačos ieņem devīto vietu.

Savukārt Austrumu konferencē līdere ar 18 punktiem astoņās spēlēs ir Omskas «Avangard», par punktu apsteidzot Jekaterinburgas «Avtomobilist» komandu. Trešajā vietā ar 16 punktiem ierindojas Novosibirskas «Sibirj». Tikmēr «Admiral» ar 12 punktiem ieņem sesto vietu.