23.10.2015. 15:14
Uzvaras Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlēs izcīnīja Latvijas hokejistu - Oskara Bārtuļa (Vladivostokas «Admiral») un Kaspara Daugaviņa (Ņižņijnovgorodas «Torpedo») pārstāvētās komandas.

• Daugaviņa rezultatīvā piespēle palīdz «Torpedo» saplosīt Bārtuļa «Admiral» 2015. g. 21. oktobris

Aizvadītajā mačā «Admiral» vienība ar rezultātu 5:2 apspēlēja Minskas «Dinamo» hokejistu, pārtraucot sešu spēļu neveiksmju sēriju.

Bārtulis rezultatīvu piespēli izdarīja otrās trešdaļas ceturtajā minūtē, kad Kirils Makarovs vairākumā panāca neizšķirtu - 1:1.

Latvijas aizsargs laukumā pavadīja 23 minūtes un deviņas sekundes, nopelnot divas soda minūtes, izdarot trīs metienus pa vārtiem un bloķējot divus metienus.

Tikmēr Daugaviņa pārstāvētā «Torpedo» komanda ar rezultātu 3:1 viesos apspēlēja Habarovskas «Amur» vienību.

Daugaviņš ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Latvietis laukumā pavadīja 15 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu un lietoja vienu spēka paņēmienu.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā «Torpedo» ar 47 punktiem 25 spēlēs ieņem pārliecinošu ceturto vietu, bet «Admiral» ar 35 punktiem atrodas astotajā vietā Austrumu zonā.