29.01.2016. 14:05
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) šodienas mačā Oskara Bārtuļa pārstāvētais Vladivostokas "Admiral" atspēlējās un pārspēja Podoļskas "Vityaz" (4:3 PM). Latvietis laukumā bija 31:39 minūtes!

Fetisova arēnā šodien viesojās Piemaskavas komanda, kas jau zaudējusi cerības tikt izslēgšanas spēlēs. Pirmā perioda sākums mājiniekiem izvērtās ļoti nepatīkams - pēc sešām minūtēm tablo vēstīja 0:2. Turpinājumā vladivostokieši darbojās pārliecinošāk, kapteinis Bārtulis pat salauza nūju, taču periods noslēdzās uz skumjas nots.

Otrā perioda sākumā admirāļi rīkojās apņēmīgi un guva panākumus - sešās minūtēs rezultāts tika līdzsvarots (2:2). Pēc pāris minūtēm ciemiņi atkal izvirzījās vadībā, vladivostokieši ļoti centās atbildēt, taču viņu spiediens augļus nenesa, un otrais periods noslēdzās ar minimālu handikapu par labu piemaskaviešiem.

Trešā perioda piektajā minūtē "Admiral" izlīdzināja rezultātu (3:3), bet atlikušajā pamatlaikā lietu kārtība nemainījās, un arī papildlaikā uzvarētājs netapa zināms. Pēcspēles metienos labāk sekmējās laukuma saimniekiem, izšķirošo bullīti realizēja amerikāņu aizsargs Džonatons Blūms.

"Admiral" latviešu aizsargs Oskars Bārtulis laukumā bija 31:39 minūtes (lielākais laiks mačā), četras reizes meta pa vārtiem un veica trīs spēka paņēmienus. Šīs sezonas 47 spēlēs Oskars Bārtulis sakrājis 22 (8+14) rezultativitātes punktus un nopelnījis labāko lietderības koeficientu komandā, pēc vidējā spēles laika mūsējais ieņem 3. vietu visā līgā.

Vladivostokas klubs tagad pakāpjas uz ceturto vietu Austrumu konferencē. Interesanti, ka austrumu ceturtajam klubam šosezon ir negatīva vārtu attiecība (145:147), tikmēr rietumu astoņnieka komandām šī bilance ir pozitīva.

Izmantotie resursi:khl.ru