16.10.2017. 18:53

Pekinas klubs „Kunlun Red Star”, kuras sastāvā pēc dažu spēļu izlaišanas atgriezies Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda, viesojās Novosibirskā, kur sacentās ar vietējo „Sibir”. Abas komandas šo savstarpējo spēli sagaidīja ar virkni zaudējumu – „Sibir” uzvaras garšu nebija izjutusi trīs spēles, savukārt Ķīnas klubs nespēja uzvarēt pēdējos četros mačos pēc kārtas. Turklāt „Kunlun Red Star” vienībai, kas līgā startē otro sezonu, vēl nebija izdevies uzvarēt „Sibir” izbraukumā.

Sanākušajiem skatītājiem vārtu guvumu nācās gaidīt ilgi, jo visus laukuma spēlētāju centienus gūt vārtus likvidēja mājinieku vārtsargs Aleksandrs Salaks un viesu vārtu vīrs Magnuss Helbergs. Gūto vārtu trūkumu abu komandu spēlētāji kompensēja ar dūru izvicināšanu, sarīkojot vairākus kautiņus.

Rezultāts tiks atklāts vien spēles 44.minūtē, kad viesiem no Pekinas bija nepieciešamas tikai 14 sekundes skaitliskā vairākuma realizēšanai – Voiteks Voļskis bija pirmais pie atlēkušās ripas, panākot 0:1. Nepagāja trīs minūtes un ripa otro reizi ielidoja mājinieku vārtos, šoreiz izceļoties Džefrijam Kinreidam (0:2). Punktu Ķīnas kluba uzvarai piecas minūtes pirms pamatlaika beigām pielika Ņikita Hlistovs (0:3).

Artūrs Kulda spēli aizvadīja „Kunlun Red Star” trešajā maiņā, laukumā pavadīja 18 minūtes un 16 sekundes, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, kā arī izdarīja vienu spēka paņēmienu.

Vladivostokas „Admiral” ar latviešu aizsargu Oskaru Bārtuli sastāvā Omskā viesojās pie viena no Austrumu konferences līderiem vietējā „Avangard”. Pirmās trešdaļas vidū „Admiral” uz piecām minūtēm palika skaitliskajā mazākumā un ne tikai izturēja piecas minūtes četratā, bet trešdaļas izskaņā arī izvirzījās vadībā pēc Pāvela Makarenko metiena trešdaļas pēdējā minūtē (0:1).

Otrās trešdaļas sākumā uz noraidīto soliņa jau devās Bārtulis un „Avangard” skaitlisko vairākumu realizēja, izlīdzinājumu panākot Iļjam Mihejevam (1:1). Vēlāk Bārtulis atkal tika uz noraidīto soliņa, Vladivostokas klubs mazākumu izturēja, taču pēc pusotras minūtes atkal ielaida vārtus pēc Mihejeva metiena (2:1). Otrās trešdaļas izskaņā Bārtulis atkal nonāca uzmanības centrā, saņēmot desmit minūšu noraidījumu.

Trešās trešdaļas piektajā minūtē vairākumu jau realizēja „Admiral” – izlīdzinājumu panāca Vladimirs Tkačovs (2:2). Taču aizvest no Omskas punktus „Admiral” neizdevās, jo trīsarpus minūtes līdz pamatlaika beigām Semjons Košeļevs izrāva „Avangard” uzvaru ar 3:2.

Oskars Bārtulis spēlēja „Admiral” pirmajā maiņā, laukumā pavadīja 18 minūtes un 20 sekundes, nopelnīja 14 soda minūtes un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801