14.01.2017. 11:45

Tālo Austrumu spēles pirmajā perioda sestajā minūtē ātru pretuzbrukumu noslēdza soms Ville Lajunens un izvirzīja vadībā viesus no Helsinkiem. Pēc nepinām divām minūtēm vladivostokietis Viktors Aleksandrovs realizēja skaitlisko vairākumu un panāca izlīdzinājumu (1:1), savukārt nepilnas trīs minūtes pirms perioda beigām vairākumā iemeta mājinieks Maksims Kazakovs (2:1). Pirmajā periodā aktīvāki bija "Admiral" vīri, un tas atspoguļojās arī uz tablo.

Otrajā periodā risinājās līdzvērtīga cīņa, tomēr mājiniekiem labāk veicās ar momentu izmantošanu - 22. minūtē izcēlās amerikānis Džonatans Blūms, bet 34. minūtē Maksims Kazakovs iemeta savu otro ripu (4:1). Divas sekundes pirms perioda beigām soms Esse Joensū pamanījās samazināt ciemiņu deficītu (4:2).

Trešajā periodā jau labāk darbojās "Jokerit" spēlētāji. 45. minūtē vairākumu realizēja Helsinku vienības kanādiešu aizsargs Čārlzs Genovejs, kurš izpildīja metienu no zilās līnijas, pretinieks mēģināja bloķēt, un ripa pēc rikošeta iespurdza mājinieku cietoksnī. Pēc nepilnām divām minūtēm vārtus guva viesu amerikānis Braiens O`Nīls (4:4).

Papildlaika otrajā minūtē pēc mūsu Bārtuļa piespēles savus trešos vārtus šajā mačā guva "Admiral" uzbrucējs Maksims Kazakovs (5:4).

Latvijas izlases aizsargs Artūrs Kulda šoreiz nebija "Jokerit" pieteikumā. "Admiral" latviešu aizsargs un kapteinis Oskars Bārtulis šodien spēlēja ārkārtīgi daudz - 30:06 minūtes (lielākais laiks mačā), trīs reizes meta pa vārtiem, veica spēka paņēmienu un bloķēja metienu. Šodien mūsējais darbojās pirmajā aizsargu pārī ar amerikāni Džonatonu Blūmu. Šajā sezonā komandas trešais rezultatīvākais aizsargs Bārtulis sakrājis 7 (2+5) punktus 45 spēlēs.

Pēc šodienas cīņas "Admiral" paliek Austrumu konferences astotajā pozīcijā, savukārt "Jokerit" pakāpjas uz septīto vietu rietumos.

Izmantotie resursi:khl.ru

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301