25.12.2015. 20:57
Latvijas izlases aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Vladivostokas «Admiral» regulārā čempionāta mačā piektdien ar 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) viesos piekāpās Jaroslavļas «Lokomotiv», kurā par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs.

Nepārspēts šajā mačā palika «Lokomotiv» vārtsargs Aleksejs Murigins, kurš tvēra 21 «Admiral» hokejistu mesto ripu.

Mača rezultātu spēles 15.minūtē atklāja Andrejs Loktionovs, bet otrā perioda sestajā minūtē Staņislavs Čistovs panāca jau divu vārtu pārsvaru.

Divas minūtes pirms otrās trešdaļas beigām Vladislavs Gavrikovs trešo reizi pārspēja «Admiral» vārtsargu Ivanu Naļimovu, bet trešajā periodā komandas vārtus neguva, tādējādi uzvaru ar 3:0 izcīnīja «Lokomotiv».

Bārtulis šajā mačā laukumā bija 26 minūtes un 50 sekundes, kas bija otrs lielākais laiks komandā. Tāpat viņš šajā spēlēs izcēlās ar diviem metieniem pa pretinieku komandas vārtiem.

Šosezon latvietis laukumā bijis 36 mačos, gūstot astoņus vārtus un izdarot septiņas rezultatīvas piespēles.

Rietumu konferences un visas līgas līderi ar 90 punktiem 41 spēlē ir Maskavas CSKA, kamēr otro vietu kā labākā Bobrova divīzijas komanda ieņem Artūra Kuldas pārstāvētā Somijas vienība Helsinku «Jokerit», kas 42 spēlēs guvusi 78 punktus.

Trešie ar 88 punktiem 44 dueļos ir «Lokomotiv», savukārt piektā ar 72 punktiem 42 spēlēs ir Kaspara Daugaviņa pārstāvētā un Pētera Skudras trenētā Ņižņijnovgorodas «Torpedo». Septītie ar 67 punktiem 43 spēlēs ir Maskavas «Dinamo», ko pārstāv Mārtiņš Karsums un vada Harijs Vītoliņš

Tikmēr Latvijas klubs Rīgas «Dinamo» ar 53 punktiem 41 spēlē ir 12.pozīcijā, no pirmā astotnieka atpaliekot par desmit punktiem.

Austrumu konferencē līderi ar 79 punktiem 42 spēlēs ir Novosibirskas «Sibirj», kamēr «Admiral» ar 71 punktu 44 mačos ir piektie, bet Arta Ābola trenētā un vārtsarga Edgara Masaļska pārstāvētā Toljati «Lada» ar 50 punktiem 41 spēlē atrodas 12.pozīcijā.