02.12.2013. 12:11
Šorīt ar uzvaru pār Habarovskas "Amur" piekto uzvaru pēc kārtas izcīnījusi latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Doņeckas "Donbass", kas mačā svinēja uzvaru ar pārliecinošo 4:0.

Lai gan pirmajā periodā aktīvāki bija laukuma saimnieki, trešdaļas otrajā pusē mača rezultātu atklāja "Donbass", kad jau savus desmitos vārtus sezonā guva čehu uzbrucējs Lukāšs Kašpars. Perioda noslēdzošajā minūtē Alekseju Muriginu pārspēja un jau 2:0 panāca Vāclavs Nedorosts.

Otrajā trešdaļā nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās, taču trešā perioda ievadā 3:0 "Donbass" labā panāca Tēmu Laine. Līdz ar šo vārtu guvumu "Amur" spēlētāju aktivitāte pieklusa, savukārt perioda otrajā pusē ceturtos vārtus šajā spēlē guva pieredzējušais Ruslans Fedotenko.

Oskars Bārtulis laukumā šodien devās trešajā aizsargu pārī kopā ar Genādiju Rjazinu un 17:21 laukumā pavadītajās minūtēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī bloķēja divus pretinieku veiktos metienus. 31 šosezon aizvadītajā spēlē Bārtuļa kontā vēl joprojām ir seši (1+5) rezultativitātes punkti.

Izmantotie resursi:KHL.RU - официальный сайт : Континентальная...