11.01.2014. 21:47

Bārtulis spēli aizvadīja vienības trešajā aizsargu pārī, taču ar rezultatīvām darbībām neizcēlās, lai gan cīņas laikā četras reizes apdraudēja pretinieku vārtus. Cīņu latvietis noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

«Donbass» vienībai jau pirmajā periodā izdevās panākt komfortablo 3:0 vadību, bet deviņas minūtes pirms pamatlaika izskaņas Ukrainas vienība pēc Jevgēņija Dadonova metiena panāca jau 4:0. Līdz cīņas beigām abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet Doņeckas komandas svinēja pārliecinošu uzvaru.

Kā zināms, pirmajā Kontinentālā kausa finālturnīra mačā «Donbass» piektdien tikai pēcspēles metienos ar 3:2 salauza Norvēģijas spēcīgākā kluba Stavangeras «Oilers» pārākumu. Savukārt «Asiago» ar 6:0 sagrāva mājinieku Ruānas «Dragons» klubu.

Līdz ar to turnīra kopvērtējumā pēc divām spēlēm pirmā šobrīd ar pieciem punktiem ir «Donbass», bet trīs iekrājusi «Asiago», savukārt «Dragons» un «Oilers» otrās kārtas maču savā starpā aizvadīs sestdienas vakarā.

Kontinentālā kausa finālturnīrs noslēgsies svētdien.

«Oilers» hokejisti pusfināla kārtā uzvarēja D grupā un pirmo reizi kluba vēsturē iekļuva starp četrām labākajām komandām, bet «Asiago» triumfēja E grupā. Savukārt «Dragons» un «Donbass» finālturnīram kvalificējās automātiski.

Kā zināms, Kontinentālā kausa otro kārtu oktobrī neizdevās pārvarēt Latvijas komandai «Dinamo Juniors».

Pērn par Kontinentālā kausa ieguvējiem kļuva tieši «Donbass».