25.12.2012. 21:15

Vienīgajā šīvakar Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Doņeckas "Donbass" tikās ar Čehovas "Vityaz" vienību, pieveicot pretiniekus ar 6:4. Divus vārtus uzvarētāju labā guva Ruslans Fedotenko.

Mača rezultātu jau tā ceturtajā minūtē izdevās atklāt Čehovas hokejistiem, kad "Donbass" vārtos stāvošo Janu Lako pārspēja Džošs Henesijs. Trešdaļas turpinājumā gan mājiniekiem izdevās panākt neizšķirtu, vārtus gūstot Janam Kolāržam.

Otrās trešdaļas ievadā Henesijs guva jau savus otros vārtus spēlē, taču tad jau 3:1 "Vityaz" labā panāca Artemijs Panarins. Perioda otrajā pusē skaitlisko vairākumu izdevās realizēt slovāku aizsaram Peteram Podhradskim, vienus vārtus atgūstot.

Trešā perioda ievadā neizšķirtu izdevās panākt Jevgēņijam Dadonovam, taču tad divus vārtus iemeta Ruslans Fedotenko, panākot 5:3 "Donbass" labā. Mirkli vēlāk jau sestos vārtus mājinieku labā guva Pēteri Virtanens, taču tad izšķirošo 6:4 panāca Ņikita Dvurečenskis.

Bārtulis maču aizvadīja "Donbass" trešajā aizsargu pārī kopā ar pirmo vārtu autoru Janu Kolāržu. Mača gaitā latviešu aizsargs laukumā pavadīja 20:40 minūtes, izdarot trīs metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī nopelnot četras soda minūtes.

Izmantotie resursi:Континентальная Хоккейная Лига - KHL.RU -...