27.10.2014. 18:22
Otro zaudējumu pēc kārtas Kontinentālajā Hokeja līgā (KHL) piedzīvojusi Oskara Bārtuļa pārstāvētā Astanas "Barys", kas pirmdien mājās ar 2:3 pagarinājumā atzina Hantimansijskas "Yugra" pārākumu.

Pēc uzvaras Rīgā 19. oktobrī "Barys" piedzīvoja jau otro zaudējumu pēc kārtas. Pagājušajā otrdienā piedzīvotajai neveiksmei pret SKA (3:5) šodien astanieši pievienoja zaudējumu arī pret "Yugra". Atgriezušies mājās no izbraukumu tūres, "Barys" hokejisti 37. minūtē izvirzījās vadībā, tomēr sekoja divu vārtu zaudēšana pirmajās astoņās pēdējās trešdaļas minūtēs (1:2).

Nepilnas desmit minūtes pirms pamatlaika beigām kanādiešu uzbrucējs Dastins Boids guva savus 12. vārtus sezonā, atjaunojot neizšķirtu (2:2). Pagarinājuma otrajā minūtē čehu uzbrucējs Lukāšs Kašpars panāca uzvaru viesiem - 2:3.

Oskars Bārtulis laukumā bija 24 minūtes un 45 sekundes, divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu (+2). Viens no mača līnijtiesnešiem bija Juris Balodis.

"Yugra" izcīnīja pirmo panākumu pēc četriem zaudējumiem.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana