12.11.2014. 16:54
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) šodienas mačā Latvijas izlases aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētais Astanas "Barys" savā laukumā pieveica HK "Sochi" (5:4 PM), izcīnot piekto panākumu pēc kārtas.

Astanas pirmais periods aizritēja ar mājinieku pārsvaru, taču jau trešajā minūtē vadībā izvirzījās no Krasnodaras novada, savukārt trešdaļas vidū kazahu kluba triecienmaiņa rezultātu izlīdzināja. Otrā perioda pirmajās astoņās minūtes astanieši sabēra vēl trīs ripas viesu cietoksnī, savukārt pēc tam Soču klubs izmantoja Bārtuļa noraidījumu un guva savus otros vārtus (4:2). Pēdējā periodā krietni aktīvāki bija viesi, taču piecas minūtes pirms pamatlaika beigām šķita, ka uzvarētājs praktiski jau ir skaidrs. Tomēr tad sočieši iemeta divas ripas, un 58. minūtē uz tablo iestājās līdzsvars (4:4). Papildlaikā rezultāts nemainījās, bet pēcspēles metienos veiksme uzsmaidīja mājiniekiem.

Oskars Bārtulis šodien laukumā bija 23:50 minūtes (trešais lielākais rādītājs komandā) un saņēma vienu mazo noraidījumu. Latviešu aizsargs šosezon 19 mačos sakrājis 3 (1+2) rezultativitātes punktus. Pēc šodienas panākuma "Barys" nostiprinās ceturtajā vietā Austrumu konferencē.

Citā mačā Latvijas speciālista Andreja Maticina trenētais Vladivostokas "Admiral" savās mājās, neskatoties uz Krievijas prezidenta Vladimira Putina klātbūtni, piedzīvoja bezierunu zaudējumu pret Kazaņas "Ak Bars" (1:5).

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009