24.09.2014. 18:55
Zaudējumu pret centra uzbrucēja Jāņa Sprukta pārstāvēto Jaroslavļas «Lokomotiv» vienību Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā trešdien piedzīvoja aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Astanas «Baris» komanda, kas savā laukumā 3:4 piekāpās pēcspēles metienu sērijā.

Ar vārtu guvumu «Baris» rindās pamatlaikā izcēlās Jevgēņijs Rimarevs, Naidžels Douss un Brendons Bočenskis. Savukārt «Lokomotiv» sastāvā precīzi meta Jegors Averins, Sergejs Koņkovs un Jirži Novotnijs, kurš realizēja uzvaru nesošo pēcspēles metienu.

Sprukts šajā mačā nepiedalījās, paliekot ārpus pieteikuma.

Bārtulis uz ledus pavadīja 21 minūti, kuru laikā veica četrus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes.

Kopā ar «Baris» komandu diskvalifikācijas dēļ nevar atrasties galvenais treneris Andrejs Nazarovs.

«Lokomotiv» ar astoņās spēlēs nopelnītiem 9 punktiem ieņem 11. pozīciju Rietumu konferences turnīra tabulā, kamēr «Baris» 10 mačos iekrātie 14 punkti dod 4. vietu Austrumu konferencē.

Trešdien KHL čempionātā paredzēta vēl viena spēle, kurā Bratislavas «Slovan» savā laukumā uzņems Zagrebas «Medveščak».