19.01.2017. 13:45

Habarovskas spēles pirmajā periodā krietni aktīvāki bija viesi Vladivostokas. 18. minūtē "Admiral" slovēņu uzbrucējs Roberts Saboličs izmantoja piespēli no aizvārtes un trāpīja mājinieku cietoksnī (0:1).

Otrā perioda sākumā mūsu Bārtulis šāva no zilās līnijas, redzamību traucēja spēlētāji, tomēr pretinieku vārtsargs pēdējā brīdī paspēja noreaģēt. Turpinājumā iniciatīvu pārņēma "Amur" un centās panākt izlīdzinājumu, taču līdz perioda beigām rezultāts nemainījās.

Pēdējā trešdaļā mājinieki turpināja saimniekot, bet viņu pūliņi augļus nenesa. Spēlēs pēdējā minūtē "jūrnieki" uzvarēja iemetienā pie saviem vārtiem, traucās uz priekšu un minētais vladivostokietis Roberts Saboličs ripu raidīja "Amur" tukšajos vārtos (0:2).

"Admiral" latviešu aizsargs un kapteinis Oskars Bārtulis spēlēja 23:11 minūtes (otrais lielākais laiks mačā) un vienu reizi meta pa vārtiem. Šodien mūsējais darbojās pirmajā aizsargu pārī ar amerikāni Džonatonu Blūmu. Šajā sezonā komandas trešais rezultatīvākais aizsargs Bārtulis sakrājis 8 (2+6) punktus 47 spēlēs.

Pēc šodienas cīņas "Admiral" pakāpjas uz septīto pozīciju Austrumu konferencē, savukārt "Amur" tur atrodas 12. vietā.

Izmantotie resursi:khl.ru