12.10.2017. 18:35

„Admiral” ar Oskaru Bārtuli ierindā viesojās pie Novosibirskas „Sibir”, kas pēdējos piecos mačos tika pie vienas uzvaras. Turklāt „Admiral” aizvadīja pirmo spēli bez atlaistā galvenā trenera Aleksandra Andrijevska, kuru uz komandtiltiņa nomainīja galvenā trenera pienākumu izpildītājs Fredriks Stilmans.

Spēles pirmo trešdaļu viesi no Vladivostokas aizvadīja veiksmīgi, kas atspoguļojās rezultātā. Vispirms piecas minūtes pirms pārtraukuma Vladimirs Tkačovs atklāja rezultātu, bet minūti pirms trešdaļas beigu signāla Dmitrijs Sajustovs „Admiral” pārsvaru dubultoja, panākot 0:2.

Rezultatīvi abas komandas aizvadīja otro trešdaļu. Vispirms nepilnas četras minūtes pēc cīņas atsākšanas Andrejs Jermakovs „Sibir” vienus vārtus atguva, bet 76 sekundes vēlāk Pāvels Makarenko „Admiral” divu vārtu pārsvaru atjaunoja (1:3). Trešdaļa turpinājās noraidījumiem bagātā cīņā un galotnē komandas atkal apmainījās gūtajiem vārtiem īsajā laika sprīdī. Vispirms Tkačovs guva savus otros vārtus spēlē, panākot jau 4:1 „Admiral” labā, bet nepilnu minūti vēlāk Aleksandrs Bergstrēms guva „Sibir” otros vārtus (2:4). Trešajā periodā rezultāts nemainījās un „Admiral”svinēja panākumu.

Oskars Bārtulis spēlēja „Admiral” pirmajā maiņā, laukumā pavadīja 23 minūtes un 16 sekundes (otrais ilgākais laiks komandā) vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, kā arī bloķēja trīs pretinieku metienus.

Pekinas „Kunlun Red Star”, kuras sastāvā otro maču pēc kārtas nebija Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas, viesojās Omskā, sacenšoties ar „Avangard”. Pirmā trešdaļa aizritēja ar mājinieku pārsvaru, taču vārtu netika gūti. Savukārt otrās trešdaļas vidū mājinieki atklāja rezultātu, precīzi metot Maksimam Miņejevam (1:0). Otrās trešdaļas izskaņā „Avangard” pārsvaru dubultoja Jevgeņijs Medvedevs (2:0).

Trešās trešdaļas vidū Omskas klubs guva trešos vārtus, precīzi metot Valentīnam Pjanovam (3:0). Galotnē piecas minūtes pirms pamatlaika beigām „Kunlun Red Star” spēlēja bez vārtsarga, cīnoties sešatā pret četriem sāncenšiem, taču lauzt cīņas gaitu nespēja, piedzīvojot trešo zaudējumu pēc kārtas.

Artūrs Kulda otro maču pēc kārtas netika pieteikts spēlei.

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...