22.02.2017. 20:27

«Admiral» piekāpās ar rezultātu 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1), sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1.

Zīmīgi, ka šis mačs noslēdzās trešajā pagarinājumā, nedaudz pāri plkst.23 pēc vietējā laika.

Mača rezultātu pirmā perioda vidū atklāja «Avangard» aizsargs Jūnass Ānelevs, kurš pie pretinieku vārtiem meistarīgi apspēlēja vairākus pretiniekus un raidīja ripu vārtos. Otrās trešdaļas astotajā minūtē viesiem izdevās panākt izlīdzinājumu, tālšāvienu realizējot Maksimam Kazakovam. Spēles otrajā pusē vārti netika gūti, līdz ar to uzvarētājs bija jānoskaidro kādā no pagarinājumiem.

Papildlaiks ievilkās līdz pat trešā pagarinājuma sākumam. Lai gan Omskas hokejisti vairākas reizes noklaudzināja viesu vārtu stabiņu, tomēr veiksme bija viesu pusē. Tiesa, trešā pagarinājuma sestajā minūtē Kučerjavenko saņēma piespēli pretī vārtiem un pielika punktu 105 minūtes un 14 sekundes ilgušajai cīņai.

Bārtulis šajā mačā laukumā bija 40 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un bloķēja divus metienus. Vairāk par viņu no laukuma spēlētājiem uz ledus pavadīja latvieša pārinieks Džonatans Blūms, kurš nospēlēja 42 minūtes un 12 sekundes.

Tikmēr «Admiral» vārtsargs Igors Bobkovs šajā mačā atvairīja 49 no 51 mestās ripas, kamēr viesi pa pretinieku vārtiem meta 32 reizes.

Līdz šim ilgākais Gagarina kausa mačs notika 2014.gada 21.martā, kad divu nu jau bijušo KHL komandu duelī Doņeckas «Donbass» spēles 127.minūtē pārspēja Prāgas «Lev».

Tikmēr pērnās sezonas čempione Magņitogorskas «Metallurg» savā laukumā ar 4:2 (1:0, 3:0, 0:2) pārspēja Ķīnas komandu Pekinas «Kuņluņ Red Star». Uzvarētājiem ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Tomāšs Filipi, bet komandas līderis Sergejs Mozjakins palika bez punktiem, līdz ar to nesasniedzot tūkstoš punktu robežu Krievijas čempionātos.

Tāpat pirmajā mačā uzvaru izcīnīja Astanas «Baris», kas viesos ar 5:3 (3:0, 2:0, 0:2) pārspēja Čeļabinskas «Traktor». Savukārt vēl vienā ceturtdaļfināla duelī Kazaņas «Ak Bars» savā laukumā uzņem Ufas «Salavat Julajev».

Austrumu konferences ceturtdaļfināla otrās spēles norisināsies piektdien.

LETA jau vēstīja, ka Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē latviešu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas «Dinamo» komanda savā laukumā ar rezultātu 1:0 otrajā pagarinājumā apspēlēja Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Ņižņijnovgorodas «Torpedo», ko trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns. Šis mačs noslēdzās pēc 92 minūtēm un 20 sekundēm.

Tikmēr ar zaudējumu izslēgšanas turnīru sāka Artūra Kuldas pārstāvētā Somijas komanda Helsinku «Jokerit», kas viesos ar 2:4 piekāpās regulārās sezonas čempionei Maskavas CSKA. Tāpat arī pārējie Rietumu konferences ceturtdaļfināla pāri sākās ar potenciālo favorītu uzvarām savā laukumā - Sanktpēterburgas SKA ar 3:1 apspēlēja Maskavas apgabala «Vitjaz», bet Jaroslavļas «Lokomotiv» ar 2:1 uzveica Minskas «Dinamo».

Rietumu konferences ceturtdaļfinālu otrās cīņas notiks ceturtdien.

Kā zināms, Latvijas komanda Rīgas «Dinamo» savā neveiksmīgākajā sezonā deviņos KHL aizvadītos gados palieka pēdējā vietā 14 Rietumu konferences komandu vidū. bet visā līgā ieņēma pirmspēdējo 28.pozīciju.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga