26.02.2017. 11:52

Spēle Vladivostokā uzsākās ar abpusējiem uzbrukumiem, un tādā garā arī norisinājās visas trešdaļas garumā. Tomēr periodā tika gūti tikai vieni vārti. “Avangard” mazākumā nespēja izmest ripu no zonas, tā nokļuva vārtu priekšā, kur precīzs metiens padevās Sergejam Barbašovam 1:0.

Otrajā periodā turpinājās “play-off” netipiska, uzbrūkošā spēle. Pie sava momenta tika arī Oskars Bārtulis, kurš saņēma piespēli vārtu tuvumā, tomēr īsu brīdi pirms metiena “Avangard” spēlētājs pacēla aizsarga nūju un metiens izpalika. Trešdaļas vidū “Admiral” hokejisti otro reizi sodīja viesus par paviršu spēli aizsardzībā – pēc laukuma stūrī izcīnītas ripas sekoja piespēle vārtu priekšā, un Maksims Kazakovs guva savus trešos vārtus sērijā – 2:0. “Avangard” uzreiz atspēlēja vienus vārtus – pēc metiena no zilās līnijas ripa ilgi slīdēja vārtu priekšā, un čehu uzbrucējs Vladimīrs Sobotka bija vienīgais, kurš paguva pa to uzsist – 2:1. Drīz pēc pirmajiem vārtiem viesi saņēma vairākumu, tomēr palaida garām pretuzbrukumu, un Vadims Krasnoslobodcevs iemeta tuvajā stūrī – 3:1. Tomēr “Avangard” izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam – 24 sekundes pirms perioda beigām Pjanovs apspēlēja pretinieku, no iemetiena apļa pārvietojās tuvāk vārtiem un meta – 3:2.

Pirmais uzbrukums trešajā trešdaļā izradījās rezultatīvs – Pjotrs Hohrjakovs pēc partnera piespēles iemeta tukšos vārtos 3:3. Turpinājumā viesi uzbruka arvien aktīvāk, tomēr vienu no nedaudziem momentiem izmantoja tieši mājinieki. Pēc Kazakova metiena ripa tik ātri izlidoja no vārtiem, ka tiesneši vārtu guvumu ieraudzīja tikai pēc video atkārtojuma noskatīšanas – 4:3. Lai gan “Avangard” spiediens kļuva arvien lielāks, mājinieki to izturēja un svinēja pirmo uzvaru ceturtdaļfinālā, sērijā atrodoties iedzinējos ar 1:2.

Bārtulis laukumā pavadīja 21:32 minūtes (otrs radītājs komandā), kuru laikā atzīmējās ar diviem metieniem pa vārtiem un diviem bloķētiem metieniem. Nākamā spēle notiks otrdien plkst. 11:30 pēc Latvijas laika.