31.01.2017. 16:35

Novokuzņeckas mača pirmajā periodā aktīvāk darbojās laukuma saimnieki. 7. minūtē "Admiral" uzbrucējs Dmitrijs Sajustovs realizēja skaitlisko vairākumu, bet 15. minūtē mājinieku uzbrucējs Jevgeņijs Solovjovs panāca izlīdzinājumu (1:1).

Otrajā periodā iniciatīvu pārņēma viesi no Vladivostokas. Spēles 34. minūtē Vladivostokas jauneklis Deniss Aleksejevs (19) ieslidoja laukuma saimnieku aizsardzības zonā, un pēc viņa metiena ripa izspurdza starp vārtsarga kājsargiem - 1:2. Tādējādi jaunais uzbrucējs guva savus pirmos vārtus KHL.

Trešajā periodā ritēja līdzvērtīga cīņa, rezultāts ilgstoši nemainījās un šķita, ka "jūrnieki" izcīnīs uzvaru. 58. minūtes sākumā mūsu Bārtulis nevajadzīgi ķeksēja pretinieku un tika noraidīts uz divām minūtēm. 6 sekundes pirms pamatlaika beigām Novokuzņeckas "Metallurg" uzbrucējs Ivans Jemecs panāca izlīdzinājumu - pēc aizsarga metiena pa vārtiem ripa atsitās pret "Admiral" amerikāņa Džonatona Blūma nūju un nokļuva pie brīvā Jemeca, kurš savu iespēju izmantoja precīzi (2:2).

Papildlaikā lietu kārtība nemainījās, bet pēcspēles metienos veiksme uzsmaidīja laukuma saimniekiem - izšķirošo ripu iemeta novozņeckietis Ignats Zemčenko (3:2).

Pēc šodienas cīņas "Admiral" paliek Austrumu konferences astotajā pozīcijā, savukārt "Metallurg" ļoti stabili ieņem pēdējo vietu visā līgā un sezonas atlikušajos mačos vairs nevar pacelties augstāk.

"Admiral" latviešu aizsargs un kapteinis Oskars Bārtulis šodien spēlēja 28:52 minūtes (otrais lielākais laiks mačā), piecas reizes meta pa vārtiem (otrais lielākais rādītājs mačā), bloķēja divus pretinieku metienus, kā arī izcieta divu minūšu sodu. Mūsējais spēli sāka pirmajā aizsargu pārī ar amerikāni Džonatonu Blūmu. Šajā sezonā komandas trešais rezultatīvākais aizsargs Bārtulis sakrājis 9 (2+7) punktus 50 spēlēs.

Izmantotie resursi:khl.ru

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]