24.02.2015. 14:41
Divkārtējie Latvijas čempioni basketbolā "Barons/LDz" otrdien, 24. februārī, vienojās par sadarbību ar ilggadējo Latvijas Universitātes aizsargu Armandu Ošiņu. Līgums noslēgts līdz sezonas beigām.

Armands Ošiņš Latvijas Universitātei pievienojās 2012.gada sezonā, palīdzot komandai sasniegt LBL pusfinālu un izcīnīt ceturto vietu. Individuāli Ošiņš labāko sezonu aizvadīja pērn, 29 spēlēs vidēji gūstot 9,3 punktus, izdarot 2,3 rezultatīvas piespēles un izcīnot 4,6 atlēkušās bumbas zem groziem, kā arī nopelnīja vidējo lietderības koeficientu 11,1.

Apliecinājums veiksmīgajai sezonai bija Armanda iekļaušana Aldaris LBL ''Zvaigžņu spēles 2014'' LBL latviešu izlasē. Ošiņš bija viens no tiem, kurš spēja uzņemties līdera lomu komandā, kad studenti palika bez Kristapa Dārgā, Žaņa Peinera un Harija Rubeņa.

Ošiņš debiju LBL 1.divīzijā piedzīvoja 2009.gada sezonā, pārstāvot “Ķeizarmeža” komandu, savukārt, mācoties vidusskolas 12.klasē, spēlēja BA “Turība” rindas. Spēlētāja debija “Barons/LDz” sastāvā gaidāma sestdien, 28. februārī, sacenšoties pret Latvijas Universitāti.

"Interese no “Barons/LDz” puses nebija gaidīts pavērsiens. Tas pat bija pārsteigums! Sajūtas ir labas, taču pārliekas pacilātības nav – turpinu studēt un darīt citas lietas, tādēļ visu uztveru ar vēsu prātu,'' emocijās par pievienošanos “Barons/LDz” dalās Armands Ošiņš. ''No sportiskā viedokļa nekas nemainīsies – ar jebkuru komandu došos laukumā un cīnīšos tikai par uzvaru! “Baronam” uzvaras ir ļoti svarīgas, lai sezonu varētu noslēgt pēc iespējas labākā pozīcijā."

Ošiņš turpina studijas LU Datorikas fakultātes 4.kursā un šovasar plāno saņemt bakalaura grādu datorzinātnēs. 

Izmantotie resursi:Armands Ošiņš pēdējo spēli LU kreklā jau...Latvijas Basketbola savienībaDagdas novada sporta skola Mičurina 3a, Dagda, Dagdas n., LV-5674
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties