06.01.2015. 20:20
Baltijas Basketbola līgas (BBL) regulārā čempionāta A apakšgrupas spēlē šovakar „Barons/LDz”, pēdējo ceturtdaļu zaudējot ar 29 punktu starpību, izbraukumā ar 53:83 piekāpās Somijas klubam Tamperes „Pyrinto”.

Latvijas klubam spēle iesākās neveiksmīgi un pirmās ceturtdaļas vidū tablo vēstīja 6:13, bet pēc nospēlētām desmit minūtēm „Baronam/LDz” bija jau -16 (10:26). Otrajā ceturtdaļā Latvijas komanda atguvās un izlīdzināja mača gaitu, tomēr lielajā pārtraukumā nācās doties ar 15 punktu deficītu (22:37).

Pavērsienu izdevās radīt trešās ceturtdaļas ievadā, kad „Barons/LDz” veica 17:4 izrāvienu un samazināja rezultāta starpību vairs tikai līdz pāris punktiem (39:41), bet nepilnas divarpus minūtes līdz ceturtdaļas beigām pirmoreiz spēlē izvirzījās vadībā (46:45).

Pirms pēdējām desmit minūtēm Latvijas klubam bija -1 (50:51), taču pēdējā ceturtdaļa tika sākta neveiksmīgi – „Pyrinto” guva septiņus punktus pēc kārtas, bet ceturtdaļas vidū panāca jau 13 punktu pārsvaru (53:66). Atlikušajā laikā Somijas kluba pārsvars sasniedza jau 20 punktus (53:73), bet "Barons/LDz" pēdējo desmitminūti zaudēja ar 3:32.

BBL regulārā čempionāta A apakšgrupas kopvērtējumā „Barons/LDz” ar četrām uzvarām piecās spēlēs saglabā ceturto vietu.

Kambala 25 (metieni - 9/15, 8 atl.b., 6 kļūdas), Gļebovs 9 (6 atl.b., 4 kļūdas), J. Rozītis 7 (12 atl.b.), Bricis 7 (4 kļūdas), Zonne 3 (4 kļūdas), Mizis 2, Lūsis, Miezis, Epners; Džeksons 16, Vēnerbergs 11, Lehto 9, Kents 8 (12 atl.b.), Sandbergs 8, Pekola 7, Palmi 7, Viljamss 6 (9 atl.b.), Heriss 6, P. Heinonens 5, O. Heinonens.

Izmantotie resursi:bbl.net