07.05.2013. 20:14
Latvijas Basketbola līgas (LBL) sērijā par bronzas medaļām rezultāts kļuvis 2-0 «Barons kvartāls» komandas labā.

Šovakar Hanzas vidusskolā «Barons kvartāls» ar 93:77 atkārtoti pārspēja BK «Valmiera» komandu, sērijā līdz trim uzvarām panākot 2-0.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 30 punktiem bija Džamārs Digss, 16 punktus pievienoja Māris Gulbis, bet 14 punkti bija lietuvieša Deivida Duļķa rēķinā. Valmieras kluba labā 26 punktus guva Jānis Kaufmanis, bet 15 punktus guva Jānis Bērziņš.

Jau pēc nospēlētām desmit minūtēm «Barons kvartāls» bija vadībā ar 24:13, bet lielajā pārtraukumā mājinieki devās ar 16 punktu pārsvaru (50:34). Mača otrajā daļā «valmieriešiem» neizdevās radīt intrigu un pacīnīties par uzvaru.

Sērijas trešā un, iespējams, pēdējā spēle risināsies piektdien Vidzemes olimpiskajā centrā Valmierā.