13.11.2014. 13:00
Basketbola klubs «Barons kvartāls» izveidojis sadarbību ar Valsts akciju sabiedrību «Latvijas Dzelzceļš» (LDz), ceturtdien preses konferencē paziņoja iesaistīto pušu pārstāvji.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Basketbola kluba nosaukums turpmāk būs «Barons/LDz» un nākamo trīs gadu laikā komanda vēlas izcīnīt Latvijas čempiona titulu, kas izdevās 2008. un 2010.gadā.

Kluba valdes priekšsēdētājs Jānis Pormalis norādīja, ka komandai ir sena vēsture, jo iepriekš nosaukums bijis «Princips», «Laineris» un «Barons/LMT». «Bijuši kāpumi un kritumi, gan uzvaras, gan zaudējumi. Labajos gados komandu atbalstījuši 55 sponsori. Klubam vienmēr bijušas ambīcijas neatkarīgi no komandas sastāva,» sacīja Pormalis.

«Formas tērpi komandai ir Latvijas karoga krāsās, jo pamatā spēlē vietējie spēlētāji. Komandā ir vairāki gados jauni spēlētāji, kuri cerams tuvākajos gados strauji progresēs», teica «Barons/LDz» valdes priekšsēdētājs.

«Latvijas dzelzceļš» prezidents Uģis Magonis atzīmēja, ka akciju sabiedrība turpinās atbalstīt sporta un kultūras pasākumus. «Esam arī iepriekš atbalstījuši «Baronu», jo pazīstam kluba vadību un zinam, ka mūsu nauda tiks tērēta pragmātiski,» uzsvēra Magonis.

Latvijas Basketbola savienības (LBS) prezidents Valdis Voins priecājas, ka klubi pastiprinās un veido sadarbību ar sponsoriem ilgtermiņā. «Tas nozīmē Latvijas basketbola līgas konkurences stiprināšanu,» norādīja Voins, kurš piebilda, ka «Barons/LDz» klubam jāveido piramīda ar jaunatnes sistēmu un un jātiek skaidrībā ar komandas mājvietu spēlēm un treniņiem.

Valdes priekšsēdētājs Pormalis atklāja, ka «Barons/LDz» ir līgums līdz sezonas beigām ar Mārupes sporta centru, taču ir vēlme nākotnē atrast atbilstošu zāli Rīgā, jo alternatīvas kā «Daugavas sporta nams» vai «Olimpiskais sporta centrs» ir pārāk aizņemtas, taču citu variantu pagaidām nav.Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties