02.03.2014. 21:52

Aizvadītajā mačā «Barons kvartāls» izbraukumā cieta neveiksmi ar rezultātu 71:84 (18:34, 20:18, 10:17, 23:15), kas divu spēļu summā deva neveiksmi ar 144:171.

Rezultatīvākais rīdzinieku rindās ar 23 gūtajiem punktiem bija Andris Epners, bet pa desmit punktiem iemeta Agnis Čavars un Ilmārs Bergmanis, kurš arī izcīnīja deviņas bumbas zem groziem.

Tikmēr Jeromanovs nospēlēja 16 minūtes, kuru laikā guva divus punktus, izpildīja trīs rezultatīvas piespēles un izcīnīja divas bumbas zem groziem.

Kā zināms, sērijas pirmajā mačā otrdien «Barons kvartāls» savā laukumā piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 75:87.

«Barons kvartāls» komandai šīs sezonas regulārajā turnīrā izdevās tikt pie piecām uzvarām 12 mačos, kas C apakšgrupā ļāva ieņemt ceturto vietu. Tikmēr «Dolphins» iespēja tikt pie deviņiem panākumiem, iegūstot otro pozīciju A apakšgrupā.

Līdz ar to praktiski skaidrs, ka no Latvijas komandām ceturtdaļfinālā sacentīsies vienīgi pagājušās sezonas sacensību čempioni «Ventspils». Divas citas Latvijas vienības «Liepāja»/«Triobet» un «Valmiera» jau izstājušās no sacensībām, bet «Jēkabpils», lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, otrdien būtu izbraukumā jāuzvar Igaunijas vienību TU/«Rock» ar vairāk nekā 30 punktu pārsvaru.