23.11.2013. 11:06
Baltijas Basketbola līgas (BBL) turnīrā šodien notiks trīs spēles, no kurām vienā "Barons kvartāls" uzņems Utenas "Juventus". Spēles sākums plkst.18:30, tiešraide – Sportacentrs.com.

"Barons kvartāls" šodien aizvadīs otro BBL spēli četru dienu laikā. Uzvarai pār Sanda Buškevica trenēto "Valga/Maks&Moorits" (70:54) baroni šodien centīsies pievienot panākumu pār Utenas "Juventus".

"Juventus", tāpat kā "Barons kvartāls", šajā BBL sezonā ir aizvadījuši piecas spēles, uzvarot divās no tām. Abām vienībām uzvara šodien ļautu panākt C apakšgrupas trešajā vietā esošos Igaunijas vicečempionus "TU/Rock".

"Juventus" BBL izbraukuma spēlēs vēl nav uzvarējuši, tāpat Utenas komandai ir piedzīvojusi neveiksmes pēdējos divos mačos. Turpretī baroni ir uzvarējuši pēdējās divas BBL spēles.

"Juventus" rindās jāizceļ labākais punktu guvējs un cīnītājs par atlēkušajām bumbām Edgars Staņonis (13,2 un 5,6), labs palīgs viņam ir Ņikita Barinovs, kurš vidēji spēlē gūst 10 punktus un 4,4 atlēkušās bumbas.

Baroni tikmēr atbild ar Kārļa Apsīša 15,6 punktiem vidēji spēlē, Agnis Čavars pievieno 10,8 punktus un 5,6 atlēkušās bumbas, bet Ilmāram Bergmanim ir 12,6 punkti un 4,2 rezultatīvas piespēles.

Abas komandas šosezon jau ir tikušās savā starpā – 2.novembra spēlē Utenā "Barons kvartāla" basketbolisti bija pārāki ar 79:76.

BBL šodien notiks vēl divas spēles. Buškevica, Raita Grafa un Jurija Aleksejeva pārstāvētais Valgas klubs (0-4) uzņems "Prienai" basketbolistus (4-2), savukārt Tamperes "Pyrinto" (5-0) centīsies tikt pie sestās uzvaras, viesojoties pie Raplas "Tyco" (1-3).

Izmantotie resursi:Baltic Basketball LeagueLATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties